Enka Service - Kompleksowe usługi wykończeniowe
home
KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIE WNĘTRZ
WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ I HYDRAULICZNEJ
MONTAŻ PODŁÓG DREWNIANYCH

O FIRMIE

Enkaservice jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowych remontów i wykończenia wnętrz: mieszkań i domów, a także biur i innych lokali użytkowych na terenie Warszawy i okolic. Oferta firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji (wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych).

Na bazie młodych, jednak doświadczonych i stale podnoszących swoje kwalifikacje, pracowników oraz przy użyciu nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu firma utrzymuje najwyższą jakość wykonywanych usług. W zakresie powierzonych realizacji wspomagamy Klientów wiedzą oraz doświadczeniem w kwestiach technicznych i organizacyjnych. Dbamy o terminowość wykonania zadań i ich całkowitą zgodność z zawartymi umowami i kosztorysami.

Nasi klienci szczególnie cenią sobie naszą dyspozycyjność, elastyczność godzin pracy, a także wysoką kulturę osobistą, zaangażowanie, indywidualne podejście do interesujących ich zagadnień, kreatywność i dbałość o szczegóły. Firma współpracuje z wieloma cenionymi projektantami wnętrz oraz dostawcami. Prace zlecone firmie są objęte gwarancją oraz ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej wykonawcy.

Kosztorysy i pomiary wykonywane są szybko, precyzyjnie i nieodpłatnie.

CENNIK

REFERENCJE

GALERIA

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prezentujących nasze realizacje.

ZOBACZ GALERIĘ