1. سروری ریشه‌دار و دارای کارنامه مشخص؛ مجموعه تهران‌گیمینگ به عنوان یکی از بزرگترین مراجع بازی‌های آنلاین، از سال 1389شروع به کار کرده است. این مجموعه از سال 1394 با هدف بهبود کمی و کیفی سرورهای گیمینگ و رقابت با سطح جهانی، اجرای بازی‌های پرطرفدار از جمله wow را دنبال کرده و در سال 1397 گیم سرور Wow 3.3.5a را راه‌اندازی کرده است.

2. گیم‌مود نسبتا فیکس و پشتیبانی 24 ساعته؛ 3 سال زحمت و تلاش برنامه‌نویسان مجرب باعث شده که این افتخار را داشته باشیم که در کنار شما, شاهد گیم‌مودی نسبتا فیکس باشیم. ما خالصانه شنوای نظرات و انتقادات شما هستیم و در صورت بروز هرگونه مشکل یا باگ, سریعا نسبت به پیگیری و رفع آن اقدام می‌کنیم.

3. سرور و سخت افزار تماما اختصاصی؛ این سرور همانند گیم‌سرورهای دیگر تهران‌گیمینگ، بر روی سرورهای کلو شده توسط خود ما در بزرگترین و گرانترین دیتاسنتر ایران (برج میلاد) قرار گرفته که ارائه سرور با کیفیت بسیار بالا را ممکن می‌سازد.

4. آپتایم بالا؛ سرور wow تهران‌گیمینگ اولین و تنها سرور ایرانی بدون پایان است که در اختیار گیمرها قرار گرفته. هر سروری که در مجموعه تهران‌گیمینگ و به اسم تهران‌گیمینگ راه‌اندازی شود، دائمی بوده و اصطلاحا Over نمی‌شود!

 

از حمایت و همراهی شما متشکریم!


Posted by MOHSEN on 2018/10/25